Polecamy
tylko
najlepsze
narożniki
Narożniki z funkcją spania: www.tupolecam.pl. Zapraszamy

narożniki z funkcją spania

Partnerzy

Stat4u

Narożniki skórzane

Kiedy kupujemy nowe mieszkanie albo budujemy dom, za każdym razem na nowo staje przed nami nie lada wyzwanie – meblowanie go. Na jaki zlewozmywak zdecydować się w kuchni: jedno- czy dwukomorowy? Łazienkę lepiej wyposażyć w wannę czy zajmujący mniej miejsca prysznic? A może… zmieściłoby się i to, i to? Choć często mówi się, że kuchnia jest sercem każdego domostwa, a łazienka dostarcza nam nie lada frajdy (choćby w postaci bąbelkowych kąpieli), to najważniejszym pomieszczeniem może się jednak okazać nasz salon.

To do salonu zapraszamy gości, gdy nas odwiedzają. Jest to więc pomieszczenie, z którym mają styczność w naszym domu czy mieszkaniu - często z jako jedynym (chyba że dostąpią zaszczytu oprowadzania po całym domostwie). To czy zrobi wrażenie na naszych znajomych czy członkach rodziny, jest więc tym bardziej istotne. W jaki sposób urządzić nasz salon, by zwrócić uwagę i wywołać zdumienie naszych gości?

NAROŻNIKI SKÓRZANE


Jednym ze sposobów może się okazać wyposażenie pokoju w narożnik do salonu. Narożniki do salonu są bowiem ostatnimi czasy niezwykle modne. I nie bez powodu! Wyglądają elegancko, a do tego mogą pełnić różne funkcje – możemy na nich siedzieć, spać czy nawet potraktować jako dodatkową przestrzeń magazynową (dzięki skrzyni, której przeznaczeniem jest chowanie pościeli, ale którą możemy przecież wykorzystywać i do magazynowania innych rzeczy…).

ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO ROZŁOŻYĆ NAROŻNIK
NAROŻNIKI DO SALONU


Narożniki do salonu wybierane są także z innych, równie praktycznych względów. Bez względu na to, czy nasz salon jest ogromny czy maleńki, i tak będą dobrze wyglądać. Narożniki do salonu (zwłaszcza narożniki skórzane) w dużym pomieszczeniu będą wyglądać niezwykle szykownie, w mniejszym zaś – wykorzystamy dzięki nim każdy milimetr powierzchni. Narożniki do salonu mogą być różne – mogą różnić się między sobą wielkością, fasonem, czy materiałem, z jakiego zostały wykonane. Najpopularniejsze są narożniki skórzane.

ELEGANCJA I NOWOCZESNOŚĆ


Narożniki skórzane są przede wszystkim najbardziej eleganckie. Skóra bowiem, bez względu na kolor, na który się zdecydujemy, bez względu na warunki prezentuje się świetnie i okazale. Zwolennicy narożników skórzanych zwracają także uwagę na ich bardziej praktyczne zalety. Skórę łatwo jest wyczyścić i jest znacznie trwalsza od materiału.

Narożniki skórzane mają jednak także swoich przeciwników. Ci wskazują na to, że jeżeli mamy w domu małe dzieci czy zwierzęta, zakup narożnika skórzanego może okazać się stratą pieniędzy. Skóra bowiem dzięki naszym milusińskim szybko może się nadawać do wymiany. Narożniki skórzane, choć nie należą do najtańszych, są też inwestycją na lata. Pod warunkiem rzecz jasna, że nie mamy psa, kota lub małego dziecka.

KLIKNIJ, ABY WRÓCIĆ DO POCZĄTKU KLIKNIJ, ABY WRÓCIĆ DO POCZĄTKU