Polecamy
tylko
najlepsze
narożniki
Narożniki z funkcją spania: www.tupolecam.pl. Zapraszamy

narożniki z funkcją spania

Partnerzy

Stat4u

Narożniki kuchenne

Narożniki kuchenne wszelkiej maści stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Są nie dość, że wygodne, uniwersalne i ekonomiczne, to jeszcze nie tylko można na nich siedzieć, ale i spać. Narożniki – i słusznie – większości z nas kojarzą się przede wszystkim z wystrojem obszernego (choć nie zawsze) salonu lub dużego pokoju. Nie jest to jednak regułą! Narożniki można także kupić w celu wystroju naszych… kuchni.

Narożniki do kuchni, inaczej narożniki kuchenne, to, jak sama nazwa wskazuje, mebel przeznaczony po pierwsze do umieszczenia w kuchni, a po drugie, do ustawienia go w rogu. Narożniki tradycyjne, a więc takie do salonu, to specjalny rodzaj kanapy. Narożniki kuchenne… nie tylko! Tą nazwą bowiem obejmuje się w ofercie sklepów meblarskich cały zestaw, na który składają się nie tylko ława do siedzenia, ale również stół oraz krzesła.

NAROŻNIKI DO KUCHNI


Narożniki do kuchni swą nazwę zawdzięczają zwłaszcza wspomnianej już ławie – to ona jest bowiem narożna (ma więc charakterystyczny kształt przypominający nieco literkę „L”). Stół i krzesła (najczęściej w takich zestawach dostępne są dwie sztuki…) można by uznać za najzwyczajniejsze w świecie, tyle tylko, że są wykonane z tych samych materiałów (i są dopasowane wzornictwem) do narożnej ławy.

ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO ROZŁOŻYĆ NAROŻNIK
WYMIARY NAROŻNIKA


Jeśli uznacie, że rozwiązaniem idealnym dla Was jest wykorzystanie w Waszej kuchni właśnie narożnika kuchennego, najpierw musicie ustalić, jaki wymiar narożnika Was interesuje. Kiedy już udacie się z wymiarami do sklepu, pozostaje Wam decyzja co do wyglądu Waszego narożnika do kuchni. Czy ma on być wykonany z drewna? A może stół ma mieć wykonany z laminatu? Jaki materiałem ma być obita (i czy w ogóle…) ława i krzesła? W jakim kolorze i w jakim wzornictwie?

BOGATE WZORNICTWO


Pamiętajcie, że zawsze lepiej (i bezpieczniej) zdecydować się na klasyczny wzór. Chyba że planujecie (i macie ku temu środki) zmieniać meble co roku, czy co dwa – wtedy możecie postawić na najśmielsze modowe szaleństwo. Kolory także wybierajcie podług Waszych możliwości. Bardziej podobają Wam się jasne, a może ciemne narożniki kuchenne? Obie wersje mogą okazać się problematyczne – w końcu żadne pomieszczenie w domu nie brudzi się tak łatwo jak kuchnia, prawda? Zdecydujcie się zatem na wariant najlepszy dla Was.

Ważne, by decyzję o wyborze podjąć świadomie. Kiedy już podejmiecie decyzję, czeka Was już tylko zamówienie zestawu i oczekiwanie na realizację zamówienia. A kiedy zostanie ono zrealizowane… wystarczy narożnik do kuchni złożyć i zamontować w naszej kuchni (tak, tak – narożniki kuchenne najczęściej musimy zmontować samemu…).

KLIKNIJ, ABY WRÓCIĆ DO POCZĄTKU KLIKNIJ, ABY WRÓCIĆ DO POCZĄTKU